.

.

New
Бебе Автомобил Седиште Опфаќа Етнички Крпеница Слон Цветни Нега Покритие Доење Шамија Шетач Покритие За Бебиња Повеќекратна Употреба Новороденче Карсеат Крошна ?

Бебе Автомобил Седиште Опфаќа Етнички Крпеница Слон Цветни Нега Покритие Доење Шамија Шетач Покритие За Бебиња Повеќекратна

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Големина : 27ин х 27ИН х 14во деколте.Полиестер+Спандекс.Нашиот уникатен дизајн е смислено создаден за да ви даде на вас и на вашето бебе пријатен и приватен простор додека се храните. Совршен Подарок : ова е хит подарок на забавата за туширање за бебиња, дефинитивно ценет од мајките и babies.Една големина одговара на повеќето автомобилски седишта и доилки. Дизајн : Врвот има отворен hole.Растеглив. 360 qprotection : нашата нега покритие обезбедува 360 quffull безгрижно покритие додека нега.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи