.

.

New
Лунарна Наука Дрвена Куќа За Миленичиња, Книги Моливи Владетели Калкулатори Компаси Геометриски Цртежи И Алгебра Формули, Отворено &засилувач; Затворен Пренослив

Лунарна Наука Дрвена Куќа За Миленичиња, Книги Моливи Владетели Калкулатори Компаси Геометриски Цртежи И Алгебра Формули, Отворено

DEN 2079.84

Стока
Во продавницата

Машина Перат - делови Крпи може да се мијат. Карактеристики-деловите Од Ткаенина лесно може да се одвојат со прицврстувач за кука и јамка. Можете лесно да го отстраните и исчистите благодарение на прицврстувачот за кука и јамка на делот од крпа. Мерења-28" W x 39" L x 32 "H Дрвена рамка & 31" l x 40 " W перница покритие. Вашите кучиња веднаш ќе се прилагодат на вашиот дом со овие дрвени куќи за кучиња!. Ткаенините се печатат само на предната страна. Можете исто така да ја користите перницата одделно. Доволно издржлив и за внатрешна и за надворешна употреба.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи