.

.

New
Сламен Бисер Јасен Акрилен Козметички Организатор Четка За Шминка Држач За Кутија За Складирање Контејнери Складирање Кармин

Сламен Бисер Јасен Акрилен Козметички Организатор Четка За Шминка Држач За Кутија За Складирање Контејнери Складирање Кармин

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Изработен е од проѕирен акрилен материјал со добра транспарентност. Мулти мрежа со дизајн на капакот, голем капацитет. Убава и практична.Кристално чистото биро го зема држачот за пенкало. Може да се мие и повторно да се користи и има долг животен век. Совршен подарок : подарок за себе, пријатели, сопруги, девојки и студенти. Карактеристика : изработен е од проѕирен акрилен материјал со добра транспарентност .Мулти мрежа со дизајн на капакот, голем капацитет.Убава и практична.Кристално чистото биро го зема пенкалото holder.It може да се мие и повторно да се користи и има долг животен век.Совршен подарок : подарок за себе, пријатели, сопруги, девојки и студенти.големина : 21,5*21,5*9см / 8.5*8.5*3.5 нематеријал : акрилна боја : Пакетот вклучува : 1 x држач за четка за шминка забелешка : Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3мм поради рачно мерење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи