.

.

New
Windowзебридални Девојки Јагода Прозорец Завеси 84W x63L Деца Виножито Прозорец Третмани Цртан Филм Слатко Овошје Завеса Панели Фантазија Полка Точка Јагода Прозорец З?

Windowзебридални Девојки Јагода Прозорец Завеси 84W x63L Деца Виножито Прозорец Третмани Цртан Филм Слатко Овошје Завеса Панели

DEN 493.60

Стока
Во продавницата

✿ € Завеса Сет Q : Сет вклучува 2 панели од 42 W x 63 L Инчи секој. 【_Повеќенаменска€ : нашите модерни печатени завеси се со јасни дизајни и светли живописни стилски бои. 【_Повеќенаменска€ : нашите модерни печатени завеси се со јасни дизајни и светли живописни стилски бои. ✿ € Завеса Сет Q : Сет вклучува 2 панели од 42 W x 63 L Инчи секој. Како Што Се Ноќта на Вештерките, Црниот петок, Сајбер понеделник, Божиќ, Роденден,годишнина од венчавката,Денот На Вљубените,Денот На Таткото,Денот на Мајката итн. Висококвалитетна Кадифена Ткаенина. 104w*96l Инчен Прозорец Завеса Панели, за тинејџерски возрасни Расадник Декор, Погоден за дневна соба,спална соба,кујна,гостинска соба, детска соба, одмор дома, или да ја земе заедно ЗА Р.It може да се користи и како подарок за вашето семејство и пријатели. 104w*63l инчен Прозорец Завеса Панели, за тинејџерски возрасни Расадник Декор, Погоден за дневна соба,спална соба,кујна,гостинска соба, детска соба, одмор дома, или да ја земе заедно ЗА Р. 84w*90l инчен Прозорец Завеса Панели, за тинејџерски возрасни Расадник Декор, Погоден за дневна соба,спална соба,кујна,гостинска соба, детска соба, одмор дома, или да ја земе заедно ЗА Р. Сега Нашите завеси можат да блокираат 30-50% сончева светлина поради различни бои (Темната боја работи подобро од светлата боја). Повод : Симпатична декорација за мебел за дома трендовски наменета за Деца, Возрасни, Мажи, Жени, Тинејџери. патувања.ќе биде љубов : ).Машина за перење во нежен циклус и ладна вода, не избелувајте. 104w*84l Инчен Прозорец Завеса Панели, за тинејџерски возрасни Расадник Декор, Погоден за дневна соба,спална соба,кујна,гостинска соба, детска соба, одмор дома, или да ја земе заедно ЗА Р. патувања.Висококвалитетна Кадифена Ткаенина., ќе биде сакај го : ). Како Што Се Ноќта на Вештерките, Црниот петок, Сајбер понеделник, Божиќ, Роденден,годишнина од венчавката,Денот На Вљубените,Денот На Таткото,Денот на Мајката итн. 84w*63l инчен Прозорец Завеса Панели, за тинејџерски возрасни расадник Декор. Секој внатрешен дијаметар на громот е 1,8 инчи, а надворешниот дијаметар е 2,7 инчи, споредлив со повеќето прачки.Машина за перење во нежен циклус и ладна вода, не избелувајте. 【€Материјал : откако Ќе Го Слушнеме гласот и повратните информации на клиентот , ја подобривме ткаенината на завесата , користејќи Кадифена ткаенина Со Висок степен, мека и пријателска за кожата. патувања. ✿€Одличен Подарок}модерната модна новина прозорец завеса наменета за возрасни, деца. Овие Комплети За Третман На Прозорци се погодни и за цели сезони, Пролет, Лето, Aut и Зима. Верувам дека може да ви обезбеди подобра средина за работа или спиење (Не Целосно Затемнување Завеси,а не светлина блокирање завеси, не заштеда на енергија завеси)., ќе биде сакај го : ). ✿€Одличен Подарок}модерната модна новина прозорец завеса наменета за возрасни, деца. ✿€Grommet Конструкција€ : Секој панел за завеси има Сребрени Пластични громови на врвот. Верувам дека може да ви обезбеди подобра средина за работа или спиење (Не Целосно Затемнување Завеси,а не светлина блокирање завеси, не заштеда на енергија завеси).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи