.

.

New
WOSTOKE 13.1 Андроид Радио CarPlay &засилувач; Андроид Авто Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Плеер GPS Екран НА Допир RDS DSP БТ Wifi Headunit Замена За Киа сорент?

WOSTOKE 13.1 Андроид Радио CarPlay &засилувач; Андроид Авто Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Плеер GPS Екран

DEN 9109.92

Стока
Во продавницата

1. Карплеј. 2. Погоден За Киа соренто 2004 2005 2006 2007 2008, доколку е применливо. 3. Приклучок . 4. Основни Функции : навигација, видео, музика, bluetooth, wifi, контрола на воланот, DSP, RDS.. Постојат секакви функции. Врз основа на моќниот андроид систем и хардвер, тој има можност да се прошири многу подалеку од опремата ОЕМ, дозволувајќи му на вашиот автомобил да комуницира со Интернет преку Интернет. светот е поврзан;. 5. Други : дизајнот на изгледот е авангарден, кој е различен од речиси истите стилови на пазарот; по продажбата се загарантирани, ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте го продавачот за поддршка за прв пат; вашата консултација е добредојдена. Погоден За Киа соренто 2004 2005 2006 2007 2008, доколку е применетодетални Параметри1.Вграден Карплеј 2.ПРОЦЕСОРОТ : Окта Јадро; 3.ОС : Андроид Систем; 4.RAM МЕМОРИЈА : 2 G/4 G/6 G/8 G;5.РОМ : 32ГР/64ГР/128ГР/256ГР; 6.Поддржува 2 USB влез;7. Поддржува 1080p хардверско декодирање и сите формати На аудио репродукција;8.Поддржува USB интерфејс камера, USB DVR;9.Поддржува Огледало Врска (андроид телефон и i Phone); 10.Внатрешен Bluetooth, може да пушта стерео музика преку Bluetooth од вашиот мобилен телефон; 11. Внатрешен WIFI, поддржува wi-Fi и споделување жаришта;12.Поддржува камера за заден поглед на автомобилот (резервна камера ОД типот RCA, ако сакате да ја потврдите оригиналната фабричка резервна камера, ве молиме понудете повеќе информации и поставете го прашањето пред купувањето ако навистина се грижите за оваа функција, бидејќи не можеме да ветиме дека нашето радио ја поддржува целата оригинална фабричка резервна камера); 13.Капиталниот екран поддржува екран со повеќе допири. Чувствителни ips целосна HD;14.Мало мешање на зрачење, уживајте во многу подобриот радио прием;15.Поддржува контрола на воланот; 16.ОСД јазик : англиски / француски / германски / шпански / италијански итн. во текот 20 видови на јазикот.Испораката Содржи 1x автомобил андроид главна единица (вклучувајќи ја и пластичната рамка);1 X GPS Антена;1x кабел за напојување;2 X USB порт кабел;1x RCA прошири кабел;1x RCA конектор за резервна камера;1x 4 G Антена;БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК : 1x AHD Камера За Заден Поглед; 1x Инсталирај Алатка; 1x Надворешен Микрофон(Ако не сте ги нашле во пакетот, ве молиме контактирајте го продавачот, Ние Ќе Организираме Уште Еден Пакет за вас!!!).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи