.

.

New
Ширалеа Средно Навалена Стопена Чинија

Ширалеа Средно Навалена Стопена Чинија

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Мери 3-1/4-инчен до 5-1/2-инчен висок со 14-инчен дијаметар. Изработени од нерѓосувачки челик. Дали храната е безбедна? Безбедна машина за миење садови. Одлична кујна и домашен декор акцент парче. Ширалеа Средно Навалена Стопена Чинија направена од нерѓосувачки челик со димензии 3-1/4 до 5-1/2-инчен висок со дијаметар од 14 инчи. Името на играта овде во дизајнот Е Сјај и издржлив нерѓосувачки челик загарантиран да не се оцрни. Измешајте и совпаѓајте парчиња или одете со нив за да го разубавите секој собир. Храна и машина за миење садови безбедно.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи