.

.

New
НАГАРАКУ јју Екстензии За Трепки материјали и трепки 0,07 Мм д Фиока За Мешање На Виткање 8-15мм Претходно Изработена 4Д Лесен Вентилатор Руско Јачина На јачина На звук

НАГАРАКУ јју Екстензии За Трепки материјали и трепки 0,07 Мм д Фиока За Мешање На Виткање 8-15мм Претходно Изработена 4Д Лесен

DEN 190.40

Стока
Во продавницата

Користете Закрпи за Очи покријте ги долните трепки за да спречите трепки со други. Исчистете ги трепките со Прајмер За Трепки пред постапката. Капе 1-2 капки лепак на камшик плочка. Користете една пинцета одделете ја природната трепка, друга пинцета за да го држите врвот за продолжување на трепките и натопете го крајот во лепилото,а потоа нанесете на природната трепка. Користете вентилатор за Воздух за да го исушите лепилото. Нанесете заптивната смеса за обложување за да ги задржите трепките подолго и чешлајте ги трепките за да добиете совршен изглед. Одговараат за почетници и експерти. Нема потреба да се прават навивачи однапред, заштедувајќи многу време. Навивачите на трепките немаат скршен и висок сооднос на искористување. 0.05 0.07 дебелина Е Мала тежина и мека. Околу 120 снопови секоја линија. Може да се користи на 10-14 клиенти секој послужавник. Yy Трепка : има 4 екстензии врзани заедно што е многу едноставно да се создадат вентилатори кога се фаќате со пинцета, не се потребни никакви вештини. Веднаш земете 4Д кластер. ●Уникатен Изглед : Специјалната ФОРМА СО два врвови на трепките го прави продолжувањето да изгледа пограциозно и меко, во меѓувреме можете да добиете ефект на ајлајнер. ●Заштеда На Време : Брза апликација, за еден народ му требаат само 50-60 снопови што заштедува многу време, а има 12 реда во еден послужавник. ●Премиум Материјал : Изработен од ексклузивниот истражуван и развиен материјал доаѓа на светлина, мек и природен. ●Лесен за употреба : Фолии позадина е погодно за подигање и пренос, не постои остаток на вашиот трепките плочка.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи