.

.

New
РОДЕН За Пиење ПИВО ПРИНУДЕНИ ДА РАБОТАТ КРИГЛА, СМЕШНО Пијат Пиво, 11-Унца Бело

РОДЕН За Пиење ПИВО ПРИНУДЕНИ ДА РАБОТАТ КРИГЛА, СМЕШНО Пијат Пиво, 11-Унца Бело

DEN 1096.00

Стока
Во продавницата

Висок Квалитет. Фонтот нема да исчезне. микробранова печка и машина за миење садови безбедно. Пијте Пиво. Ова е идеална кригла за утринско кафе или попладневен чај. Ова е висококвалитетна кригла е безбедна за миење садови и микробранова печка. Печатењето е живописно - нема да избледи, излупи или гребе и е отпечатено од двете страни. Оваа кригла ќе направи совршен подарок за возрасни, мажи, жени, постари лица или секој што сака Да Пие Пиво.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи