.

.

New
Илиноис САД Мапа Ѕвезди Ленти Знаме Облик Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Клипер

Илиноис САД Мапа Ѕвезди Ленти Знаме Облик Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Клипер

DEN 415.84

Стока
Во продавницата

Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, керамички чаши и садови , украси на ѕидови, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Телото и сечилата на клипер се обликувани и со големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност. Изработен од цврст нерѓосувачки челик, обезбедува екстремна цврстина спречувајќи го проблемот со свиткување и лизгање. Карактеристика : - Мултифункционална машинка за нокти : сечење нокти, отворање шишиња, пристапен синџир на клучеви.;- Цврст нерѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање, Лесна за чистење. Исто така, се одликува со функција за отворено шише и се прицврстува со синџир на клучеви за лесно извршување и земање. Подготвени сме да ви донесеме висококвалитетни производи, префектно шопинг искуство и уникатен начин на живот.;- Сечилата се обликувани и со големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи). Карактеристика : - Мултифункционална машинка за нокти : сечење нокти, отворање шишиња, пристапен синџир на клучеви. Количина на пакување : 1 х ножици за Нокти. Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи)Класификација : Приврзок За Клучеви, Отварач, Машинка За Нокти Карактеристика : - Мултифункционална машинка за нокти : сечење нокти, отворање шишиња, пристапен синџир на клучеви.;- Одличен подарок за вашите семејства и пријатели за да имате одлично искуство со сечење нокти. Ако дојдете до интересни идеи, можете слободно да не контактирате и да го започнете вашиот дизајн.- Сечилата се обликувани и со големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.Количина на пакет : 1 х ножици за нокти клучни зборови : Ножици За Нокти,Соединетите Американски Држави,Приврзок За Клучеви,Америка,Отворач за Шишиња,САД,стил На Автомобил,Илиноис,Прстен За Клучеви,Мапа,држач За Клучеви,Ѕвезди И Ленти Знаме,Подарок,Форма,Патриотскиоваа мултифункционална машинка за нокти Не само што е совршена алатка за нокти за себе, туку и сладок подарок за вашите семејства и пријатели за да имате одличен Искуство За Сечење нокти.;- Сечилата се обликувани и со големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност. Материјал : овие врвни Машинки за Нокти се изработени од звучни метални прецизни сечила и рачка против лизгање, кои се силни. Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти. Силни, прецизни сечила во форма и лесни за чистење.- Цврст нерѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање, Лесен за чистење. Материјал : овие врвни Машинки за Нокти се изработени од звучни метални прецизни сечила и рачка против лизгање, кои се силни.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи