.

.

New
Декоративен Подметач За инокреација И Триветен Комплет од 12 Во Држач Во Форма На Ирваси | Централно Парче Маса За Декор На Кабинска Ложа | Водителка, Затоплување На ?

Декоративен Подметач За инокреација И Триветен Комплет од 12 Во Држач Во Форма На Ирваси | Централно Парче Маса За Декор На

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Тоа е уникатна и стилска декорација за вашата маса или полица. Секој е исечен со шема на снегулка, така што тие се убави на шалтер како што се во штандот украсен со елени!. Кога се наредени заедно во држачот за елени инспириран од земјата, подлогите за детали за исечоци го формираат телото на ирвасите. ПРИМИТИВНА ДЕКОРАЦИЈА НА МАСА ЗА ПРАЗНИЧНА ЗАБАВА : недовршениот држач за фигурини од дрвени ирваси е совршено надополнување на живописните црвени рогови и длабоко кафените тривети што го формираат телото. Тоа е уникатна и стилска декорација за вашата маса или полица. Светло-црвените рогови се шират широко и се живописен контраст со темно кафеавиот куп подлоги. Симпатичен акцент на масата на ирваси е исполнет со 12 тривети и подлоги украсно исечени од тежок, густ филц. Овој комплет ќе биде многу за секоја тепсија, турин и сад што ќе ги ставите на вашата празнична трпеза. 100% Чиста Премија Чувствува. Асортиманот од 12 супер дебели подлоги и топли влошки со различна големина значи дека ќе имате повеќе од доволно за утринското кафе чаши и чинии со јајца и сланина!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи