.

.

New
Природна Сина Чипка Агат фин Смачкан Прав, 200 кт/ 40 гм Камен прашина Во Прав, Минерална Уметност, Инкрустирање, Смола Уметност

Природна Сина Чипка Агат фин Смачкан Прав, 200 кт/ 40 гм Камен прашина Во Прав, Минерална Уметност, Инкрустирање, Смола Уметност

DEN 399.84

Стока
Во продавницата

Големина : Супер парична казна смачкана. Тежина : 200 Кт/ 40 Гм. Употреба : може да се користи Во уметност и занаетчиство Со Смола, изработка на накит Од Смола, Слики, домашен декор, уметност На Скулптури, Визуелна уметност, Обработка на Дрво/ уметност, установа уметност, Вметнување, Метафизичка уметност, градежен материјал За Позадина и многу повеќе.!!!. Лековити Квалитети : се верува дека синиот агат од чипка е симбол на слобода и спокојство, што го намалува нивото на стрес и пак, може да го зајакне вашиот имунолошки систем. За оние кои страдаат од страв од сцената, мразат јавно говорење или чувствуваат дека немаат доверба, се препорачува син агат од тантела. Се вели дека ќе ви помогне правилно да се вербализирате и ефикасно да комуницирате со отстранување на сите стресови поврзани со комуникативните блокади. Забелешка : Да не се користи за орална потрошувачка и да се чува подалеку од дофат на деца. Ве молиме бидете претпазливи кога работите со прав. Неговата употреба не ги заменува медицинските совети ниту третманите. 200 Кт, Природна сина чипка агат Фин смачкан прав, (100% Природен сина чипка агат скапоцен камен, без боја или боја додадена.) Слободно контактирајте не за какви било прашања, Нарачки на Големо и Посетете ја нашата продавница за повеќе.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи