.

.

New
Панталони за обука за танцување со двојно слоевит со шифон за жени

Панталони за обука за танцување со двојно слоевит со шифон за жени

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

95% полиестер, 5% спандекс. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. ? Кинески традиционални лабави се вклопуваат шифон шифон танцувачки панталони за жени/девојчиња. ? Направено од лесни меки и брзо сушени ткаени ткаенини со дишење и добро вклопување како втора кожа, што е влага за влага и ја одржува вашата кожа сува. ? Еластична лента за половината, опуштена лабава вклопена широка нога, не-гледање со двојно слоевит тенка ткаенина. ? Одлични панталони за обука за танцување за кинески традиционален танц, јога, џез, стомак, чача, танго, итн.? Пакет вклучен : 1 x лабав вклопувачки шифонски танцувачки панталони за жени. Големина : Голема боја : Сините промоции можат да варираат во зависност од големината/бојата.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи