.

.

New
せ ともの 舗 舗 сет од 10 тегли со земја на арита јаки, чајник, нишики арабески M8 шише со земја, 4,2 fl oz, ресторан, комерцијална употреба, прибор за маса

せ ともの 舗 舗 сет од 10 тегли со земја на арита јаки, чајник, нишики арабески M8 шише со земја, 4,2 fl oz, ресторан, комерцијална

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Предметот прикажан на сликата е збир од 10. Димензии по парче [1,260 кубика] *производи со кружни и стрели се направени само за производи со ознаки. Во зависност од производот, бојата и формата на производот може да се разликуваат малку од сликата на производот. Некои производи се нарачуваат од производителот, така што времето за испорака може да биде малку поинакво. Ве молиме, бидете свесни за. Оваа ставка е параментирана, така што ќе ја спакуваме правилно, но ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Елегантниот прибор за пловидба прави одличен подарок. Може да се користи како посебен подарок за свадбена корист, подарок за некој близок, домаќинство, отворање на прослава, Фенг Шуи, среќа, злобна амајлија, Денот на вineубените, Белиот ден, роденденот, Денот на мајката, Денот на таткото, денот на средната година , Почитување на денот на стариот ден, шеесеттиот роденденски прослава, Божиќ и Денот на Нова Година. Се разбира, ние исто така добиваме завиткување на подароци, картички за пораки и директна испорака на вашите пријатели. Ние, исто така, носиме голем број на производи, почнувајќи од традиционалните стока Seto и најновите кујни и внатрешни и комерцијални производи.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи