.

.

New
9 Инспиративни Подароци За Пријателство За Најдобар Пријател Џеб За Патување Компактен Подарок За Огледало За Шминка За Подароци За Матура За Роденден На Сестра

9 Инспиративни Подароци За Пријателство За Најдобар Пријател Џеб За Патување Компактен Подарок За Огледало За Шминка За Подароци

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Најдобар Подарок : Квалитетно огледало за шминка врежано со буквата "Рамо до Рамо или Оддалечени Милји, Пријателите Се Секогаш Блиску Во Срцето", тоа ќе врати среќни спомени кога таа го користи секој пат. Двојни Страни : Едната страна е стандардно огледало ви помага да бидете сигурни дека вашиот кармин, ајлајнер и коса се во совршена состојба, а другата страна е огледало за зголемување исклучително јасна слика без изобличување, обезбедувајќи девојката да направи совршена шминка или пинцета за веѓи, исто така, и овозможува да ги провери дури и најситните детали од вашата шминка, Идеални за секојдневна употреба. Уникатен Подарок : најдобри идеи за подароци за дипломирање,роденден, Божиќ, Денот на Мајката, денот на свадбата, свршувачката, Денот на Вљубените, годишнината, новогодишниот подарок, подарок за денот на благодарноста,подарок за одмор, совршен подарок, креативен подарок. најдобар подарок што таа дефинитивно ќе го сака. ПРЕНОСЛИВ И КОМПАКТЕН : дизајн на Преклопување, Лесно ставете во вашата торба, џеб или дури и чанта. Бесплатна Торба : Дојдете со торба за подарок.Добро складирана и кадифена торбичка Со висок квалитет Совршена За давање!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи