.

.

New
Организатор на организатор на Организатор на десктоп за десктоп на Huiacong Floral Contain

Организатор на организатор на Организатор на десктоп за десктоп на Huiacong Floral Contain

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

☀ Димензии : 8 (л) x 2,8 (w) x 4 (ч) инчи, може да држи пенкала, моливи, бришачи, нож, хартија за хартија, далечински управувачи и сл. простор. ☀material : Изработена од премиум синтетичка кожа, луксуз и цврста. Текстурата е природна и реална. Бојата има елегантен и софистициран дизајн кој ќе му даде на вашата работна површина таков елегантен допир. ☀ Фекција : држачот на далечински управувач е дизајн со 5 оддели за организатор на биро за одржување на универзални далечински управувачи за ТВ, климатик, кабелска кутија, звучни ленти, мобилен телефон, пенкало, чаши, мали електронски додатоци за медиуми и некои други канцелариски материјали. Не ви требаат 5 поделени поделениња за кои може да се отстрани капацитетот за отстранлив сепаратор. Applidence Appliication : Овој далечински управувач со далечински управувач е лесен за погоден за маси за кафе, софи, маси за кафе, фотелји, спални соби, дневни соби, кујна, аголни клупи, бројачи, маси за облекување и канцеларија. Кажете му збогум на хаотична работна површина. ☀ Прилагодени подароци : Персонализирајте ја сликата/фотографијата/името за вашите пржени, семејство, наставници, дете.Кустизиран ексклузивен организатор на работната површина како за пријателите и семејството на домаќинство, родендени, Божиќ, благодарност или дневни изненадувања, итн. Прилагодена персонализирана кутија за складирање на десктоп со 5 оддели што може да се отстранат за жени мажи момчиња. Specifications : 1, Димензии : 8.4in*3.1in*4.8in/21.5cm*8cm*12.2cm.2, Материјал : Овој држач за далечински управувач на биро е изработен од кожа. ❤ Features : 1, одлично за маса, тоалетот, трпезаријата, дневната соба, просторијата за студии, спалната соба, училницата и канцеларијата. 2, карактеристики 5 оддели за складирање на разни видови на далечински управувачи, пенкала, ножици, меморандум, чаши или додатоци за биро, итн. Светлина.2, Ве молиме, оставете грешка во мерењето од 1-2 см затоа што големината се мери со рака. ❤ Купувачи на урда : Ако имате какви било прашања, не двоумете се да не контактирате директно! Организатор за складирање на десктоп.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи