.

.

New
Otterbox Засилете го заштитник на екранот на сериите за стакло за iPad mini - јасно

Otterbox Засилете го заштитник на екранот на сериите за стакло за iPad mini - јасно

DEN 516.96

Стока
Во продавницата

Компатибилен со i Pad Mini (6 -ти генерал). Ултра-силната заштита обезбедува до 5x поголема отпорност на гребење од водечката стакло алтернатива* (наспроти сода вар стакло. Врз основа на тестовите за корнери. Реалните резултати може да варираат). Неверојатно брза, инсталација без проблеми за долготрајна, голема заштита на екранот со голема јачина од капки, влијанија и дневно носење. Инженерски од Корнинг, производител на иновативни стакло производи повеќе од 167 години. Вклучува гаранција за ограничена животна цел на Otterbox (видете на веб -страница за детали). Компатибилен со i Pad Mini (6 -ти генерал). Ултра-силната заштита обезбедува до 5x поголема отпорност на гребење од водечката стакло алтернатива* (наспроти сода вар стакло. Врз основа на тестовите за корнери. Реалните резултати може да варираат). Неверојатно брза, инсталација без проблеми за долготрајна, голема заштита на екранот со голема јачина од капки, влијанија и дневно носење. Инженерски од Корнинг, производител на иновативни стакло производи повеќе од 167 години. Вклучува гаранција за ограничена животна цел на Otterbox (видете на веб -страница за детали).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи