.

.

New
Складиште за автограми 652530 Фил Линц Автограм Бејзбол - испишан 62 WSC 2 HR 64 WS - NY YANKEES OMLB - Возраст крварење Состојба на тонирање цена цена

Складиште за автограми 652530 Фил Линц Автограм Бејзбол - испишан 62 WSC 2 HR 64 WS - NY YANKEES OMLB - Возраст крварење Состојба

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Потпишан од : Фил Линц. Тежина : 2 фунти. Одлична идеја за подароци. Обезбедено задоволство. Тежина : 2 фунти. Автограм за автограмиран бејзбол на Фил Линц, испишан 62 WSC 2 ч. Понудени во индустријата по одлични цени, сите наши автограми се целосно овластени со двојни холограми за совпаѓање и на предметот и на сертификатот за спецификации за автентичност. Потпишан од Фил Линц. Тежина 2 фунти.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи