.

.

New
10 парчиња 304 не'рѓосувачки челик двојна кука мала затегнување на пролетни додатоци за хардвер, должина 15мм, 0,3мм х 2мм

10 парчиња 304 не'рѓосувачки челик двојна кука мала затегнување на пролетни додатоци за хардвер, должина 15мм, 0,3мм х 2мм

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Опис на големината : Пример : Големина : 0,3мм x 2mm = Дијаметар на жица x Надворешен дијаметар. Опис на големината : Пример : Големина : 0,3мм x 2mm = Дијаметар на жица x Надворешен дијаметар. Материјал : Не'рѓосувачки челик : Coilusage : Индустриски товар Тип : екстензии Опис : Пример : Големина : 0,3мм x 2mm = Дијаметар на жица x Надворешен дијаметар.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи