.

.

New
Копче за тактилно тактилно тактилно копче 5PCS 3 * 4 mm SMD TACT SWITC

Копче за тактилно тактилно тактилно копче 5PCS 3 * 4 mm SMD TACT SWITC

DEN 417.60

Стока
Во продавницата

Микро прекинувачи. Микро прекинувачи. Применливо за домашен апарат, безбедносна опрема, играчка, електронски производи, итн. Дизајн на механизам со висока прецизност нуди точна работа и долг животен век. Водоотпорен дизајн, прилагодете се на разни услови за работа. Микро прекинувачи. Микро прекинувачи. Применливо за домашен апарат, безбедносна опрема, играчка, електронски производи, итн. Дизајн на механизам со висока прецизност нуди точна работа и долг животен век. Водоотпорен дизајн, прилагодете се на разни услови за работа. Micro Switchsmicro Switchsysjsqz.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи