.

.

New
Soler телефонски замав, телефонски рокер компатибилен за Pokemon Go Walker Moblephone додатоци за педометар за брз чекор за заработка - црно

Soler телефонски замав, телефонски рокер компатибилен за Pokemon Go Walker Moblephone додатоци за педометар за брз чекор за

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Целосна компатибилност; Работи со повеќето педометри, паметни телефони (под 6,7 инчи) и паметни часовници. ВИСОК КВАЛИТЕТ; Премиум материјал со влошки за пена на дното, основата е стабилна од сите рокери за телефон. Бучавата е намалена на најмалку можна со посебен дизајн на двете раце. Паметните телефони со дуел за напојување можат да се тресат автоматски безбедно додека правите нешто друго. Може да се искористи со USB порта или 4 батерии АА заработуваат околу 7500 чекори на час. Апликација; Врзете го телефонот со шејкерот и започнете да заработувате чекори за размена на дневната награда без да одите надвор. Служи апликации како што се Pokemon Go (Adventure Sync), Pikmin Bloom, Walkr, Google Fit. Гаранција за задоволство; Ако телефонот не ги брои чекорите, ставете го телефонот наопаку на Шакер или контактирајте не за да дознаете најдобро решение бидејќи секој паметен телефон има различни сензори за педометар. Опција за двојна моќност. Можете или да користите USB кабел или батерии безжично. Прошетајте во тишина со што е можно повеќе минимален шум. Погоден за повеќето паметни телефони под 6,7 инчи. Добро конструираните раце го носат телефонот за да се вртат безбедно со висококвалитетна гумена лента. Долготрајниот 2+ годишен употреба-живот со своите премиум материјали. Преземете Google Fit за Android, Health App е стандардно за i OS. Поврзете го со Pokemon Go со вклучување на Adventure Sync во поставката Pokemon GO. Излез и сила стоп Покемон Го (не ја водете играта во позадина). Ставете го телефонот на лулка и започнете да се лулате. Откако ќе ја сретнете целта, запрете го Шакер и отворете ја играта, а потоа почекајте 10-20 секунди. Растојанието треба да се синхронизира и регистрира. Јајцата се шрафини!. Ставете го и користете го производот на рамна безбедна површина. Не користете батерии и USB кабелска врска во исто време. Ако телефонот не ги брои чекорите, ве молиме поставете го телефонот наопаку на шејкерот. Дојдете до нас ако имате какви било проблеми со кои можеме да помогнеме. Да. Да.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи