.

.

New
Mepra AZC1033CB1137 Casablanca мраз путер нож, [пакет од 48], 17,1 см, четкана финиш од не'рѓосувачки челик, безбеден прибор за миење садови за миење садови

Mepra AZC1033CB1137 Casablanca мраз путер нож, [пакет од 48], 17,1 см, четкана финиш од не'рѓосувачки челик, безбеден прибор

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Сега можете лесно да донесете парче направено во историјата на Италија на вашата маса. Прибор за јадење со висок отпор : Сетот за јадење за јадење е направен со употреба на 18/10 не'рѓосувачки челик. Безбеден прибор за машини за миење садови : прибор за јадење Mepra е дизајнирана да биде издржлива и целосно безбедна машина за миење садови. Има ладен, минимален и секси стил кој е инспириран од влијателни дизајнери и возвишени преку генерации на традиција, техника и врвни материјали. Има ладен, минимален и секси стил кој е инспириран од влијателни дизајнери и возвишени преку генерации на традиција, техника и врвни материјали. Искусете нешто посебно : Оваа колекција на Flatware го зрачи луксузот како начин на живот. Нож со путер од Мепа : Достапно во сет од 48, ножот со путер од Казабланка е долг 17,1 см и е изработен од не'рѓосувачки челик со четкана финиш од не'рѓосувачки челик. Нож со путер од Мепа : Достапно во сет од 48, ножот со путер од Казабланка е долг 17,1 см и е изработен од не'рѓосувачки челик со четкана финиш од не'рѓосувачки челик. Тој е дизајниран за употреба додека јадење и го претпочитаат хотелите, рестораните и угостителските индустрии. Материјалот останува под влијание на корозија и оксидација. Оваа прибор за јадење е отпорна на 'рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипс за да се обезбеди долготраен сет на прибор за прибор. Направете изјава за стил на вашата табела со сложените дизајни, вешто насликани со електронски ласерски гравури со исти вештини што ги користат античките занаетчии. Оваа прибор за јадење е отпорна на 'рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипс за да се обезбеди долготраен сет на прибор за прибор. Колекцијата Casablanca Flatware од Mepra е уникатен стил на прибор за прибор за јадење и сервирање, исклучиво дизајнирана во Италија од страна на дизајнерите на Mepra. Материјалот останува под влијание на корозија и оксидација. Копчињата Мепа е дизајнирана да биде издржлива и целосно безбедна машина за миење садови. Прибор за јадење со висок отпор : Сетот за јадење за јадење е направен со употреба на 18/10 не'рѓосувачки челик. Тој е дизајниран за употреба додека јадење и го претпочитаат хотелите, рестораните и угостителските индустрии. Овој челик содржи повеќе од 5 проценти од елементите за легури и е многу силен. Италијански дизајни : Мепра е позната по иновации во дизајнот, благодарение на соработките со важни италијански дизајнери како што е Анџело Манџиароти.Безбеден прибор за машини за миење садови : прибор за јадење Mepra е дизајнирана да биде издржлива и целосно безбедна машина за миење садови. Искусете нешто посебно : Оваа колекција на Flatware го зрачи луксузот како начин на живот. Оваа прибор за јадење е отпорна на 'рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипс за да се обезбеди долготраен сет на прибор за прибор. Сега можете лесно да донесете парче направено во историјата на Италија на вашата маса. Тој е дизајниран за употреба додека јадење и го претпочитаат хотелите, рестораните и угостителските индустрии.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи