.

.

New
AEXIT 0,5mmx7mmx15mm 304 извори на компресија на компресија од не'рѓосувачки челик извори на извори 20 парчиња

AEXIT 0,5mmx7mmx15mm 304 извори на компресија на компресија од не'рѓосувачки челик извори на извори 20 парчиња

DEN 143.04

Стока
Во продавницата

Име на производот : Пролет на компресија; Боја : сребрен тон. Дијаметар на жица : 0,5мм/0,02 "; надворешен дијаметар : 7мм/0,28". Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Тежина : 4 G. Содржина на пакетот : 20 парчиња X Компресија Пролет. Вкупна должина : 15мм/0,6 ''. Име на производот : Пролет на компресија; Боја : сребрен тон. Дијаметар на жица : 0,5мм/0,02 "; надворешен дијаметар : 7мм/0,28". Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Тежина : 4 G. Содржина на пакетот : 20 парчиња X Компресија Пролет. Вкупна должина : 15мм/0,6 ''. Направено од 304 материјал од не'рѓосувачки челик, извори на жица за компресија можат да се користат во лесната индустрија. и градинарска опрема и индустриска.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи