.

.

New
Бисери со рамни бек и rhinestones за занаети, 100G 3-10мм мешана боја смола накит за нокти за ноктите ригистони половина тркалезни бисери занаетчиски скапоцени камења за шми

Бисери со рамни бек и rhinestones за занаети, 100G 3-10мм мешана боја смола накит за нокти за ноктите ригистони половина тркалезни

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

? 100g бисери со рамен бек и rhinestones Поставени за занаети : Секој пакет вклучува 100g мешани бисери од половина круг и рингестони, 100g во пакет е доволно за вашите занаетчиски проекти и маникир за нокти на DIY!. Совршени разновидни накит за занаети : Измешајте 3мм/4мм/5мм/6мм/8мм/10мм половина бисери и 3мм/4мм/5мм/6мм занаетчиски рингестони, кои можат да задоволат различни потреби на проекти, обилните и светли бои можат да ги направат вашите рачно изработени дела повеќе убава и извонредна. Квалитетни камења со скапоцени камења за нокти : Половина бисери и rhinestones се изработени од премија смола. Овие површини на овие мониста на ригистони е мазна и живописна, лесна и супер симпатична. Тие се погодни за уметност за нокти на DIY и повеќето накит. Мултифункционални занаети накит : Занаетчиските скапоцени камења поставени со половина бисери и rhinestones се погодни за декорација на домови, и може да се користат за 3Д маникир, рамен маникир, шминка за очи, облека, чевли, накит, телефонски телефони, честитки за честитки и тампчиња , добро за почетници и професионални. ? Прекрасен подарок : Овие половина бисери и rhinestones се одлични за DIY занаетчиски проект, можете да ја споделите забавата на DIY со семејства или да се обидете да направите некои шармантни украси за да додадете повеќе забава во вашиот секојдневен живот, или да направите слатки подароци за вашата сопруга , пријатели и семејство на Божиќ, Денот на вinesубените, Денот на мајките, денот на годишнината и роденденот, Денот на благодарноста. Привлечност за нокти за акрилни нокти.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи