.

.

New
Uxcell 2.35mm Shank 2,5 mm Dia дијамантска глава топка во форма на мелење монтиран точки бит 10 парчиња

Uxcell 2.35mm Shank 2,5 mm Dia дијамантска глава топка во форма на мелење монтиран точки бит 10 парчиња

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Големина на главата : 2,5мм / 0,1 "(г); главен материјал : метал, дијамант. Содржина на пакет : 10 парчиња x дијамантски монтирана точка; Име на производот : Подложена точка на дијамант. Големина на Шанк : 2,35мм / 0,09" (г); Тежина : 13g. Облик на главата : топка; Главна боја : Сребрен тон. Вкупна должина : 42мм/1,65 ". Големина на главата : 2,5мм/0,1" (г); Главен материјал : Метал, дијамант. Содржина на пакетот : 10 парчиња x Дијамант монтирана точка; Име на производот : Точка поставена со дијаманти. Големина на Шанк : 2,35мм / 0,09 "(г); Тежина : 13г. Дизајниран со метална шипка, дијамантска глава. Користена за скулптура, облекување, прецизно мелење и внатрешно мелење карбид во керамика, стакло, скапоцен камен, легура и многу абразивни материјали. не е вклучен овде).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи