.

.

New
Рачен Вентилатор За Мини Ѓердан Со Пренослив Полнач/Огледало За Шминка, Личен Вентилатор За Висечки Врат Што Се Полни, Вентилатор За Носење Без Батерија За Патувањ?

Рачен Вентилатор За Мини Ѓердан Со Пренослив Полнач/Огледало За Шминка, Личен Вентилатор За Висечки Врат Што Се Полни, Вентилатор

DEN 239.84

Стока
Во продавницата

①Дизајн Без раце : овој пренослив вентилатор за ѓердан има хуманизиран дизајн без раце, само закачете го вентилаторот околу вратот преку јаже, можете да бидете зафатени со други работи со рацете и да уживате во ладниот ветер во исто време. ●Вградено Огледало Q : вграденото огледало во основата на вентилаторот го прави прилично погодно за шминкање во секое време, насекаде. ●Вентилатор За висечки Врат Q : вентилатор за мини ѓердан со вградена батерија на полнење од 2600m Ah. Пакетот вклучува кабел за оглавник за да уживате во ладниот ветер без раце и да ги ослободите рацете. €3 Ниво На Брзини Q : вентилаторот на батеријата На полнење Со ниско-средно-Високо ниво на брзина 3, само кликнете на копчето за вклучување постојано за да ја изберете брзината на ветерот што ви се допаѓа, а батеријата со голем капацитет може да трае 6-16 часа. ●Лесно Полнење● : вентилаторот за вратот е прилично лесен за полнење, можете само да го поврзете вентилаторот СО излезен адаптер 5 V, лаптоп. Како водечки рачен производител на вентилатори, ние сме посветени на истражување и развој на мали вентилатори со батерии многу години, што ни донесе повеќе од сто патенти за возврат. Засега, произведуваме различни вентилатори за батерии, вклучувајќи рачни вентилатори, вентилатори за работна површина, вентилатори за замаглување, вентилатори за ѓердани итн. Нашите мини преносни обожаватели ќе бидат од суштинско значење за вас во жешкото лето. Изберете го омилениот, однесете го каде и да одите!. Надворешно користење : овој компактен мал вентилатор може лесно да се стави во чанта или торба, и да ја земе заедно со вас во склопот. Тоа би било совршен избор за вас кога одите на отворено, како шопинг, патување, пешачење, кампување, качување, вежбање, гледање игра со топка итн. Внатрешно користење : само ставете го на бирото, а потоа можете да уживате во ладењето дома, канцеларија, училница, библиотека и многу повеќе.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи