.

.

New
Отпорник TVO-0.125 0,125 вати 100 OM USSR 6 компјутери

Отпорник TVO-0.125 0,125 вати 100 OM USSR 6 компјутери

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Постојат повеќе од 25 000 артикли во нашите залихи. Целосните списоци може да се најдат овде www./shops/a19nx3rfnsyb6r. Ако не можете да ја пронајдете потребната ставка, можете да не контактирате. Отпорник TVO-0.125 0,125 вати 100 OM USSR 6 компјутери. TVO-0.125 100 OM отпорници TVO-0.125 Постојана не-жица. Волуметриски изолирани, за монтирање на површината. Наменето за работа во електрични кола на DC, AC и импулсни струи. TVO : - Оценет опсег на отпор : 100 OM - Оценета моќност : 0,125 W - Ограничување на напон : 300 V.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи