.

.

New
Држач на мембрани и метла од Аренуа - клип од рак од 1 парчиња со кука за дизајн - Организатор поставен со wallидови за кука за складирање дома/кујна/бања

Држач на мембрани и метла од Аренуа - клип од рак од 1 парчиња со кука за дизајн - Организатор поставен со wallидови за кука

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

1. Оваа леплива метла и држач за јамки се изработени од силен PP+TPR материјал за долготрајна употреба. 2. Овој држач за јамки е погоден многу прилики за одржување на повеќе алатки за чистење, што го прави совршен за вашиот дом или кујна или канцеларија. 3. Дизајнот поставен на wallидот на држачот ви овозможува да ги одржувате вашите предмети за чистење организирани и надвор од патот. 4. Држачот за метли и моп е лесен за инсталирање, не се потребни алатки и нема оштетување на идот. 5. Држачот за метла и МОП е совршено решение за одржување на вашите алатки за чистење уредни и организирани. 1. Оваа леплива метла и држач за јамки се изработени од силен PP+TPR материјал за долготрајна употреба. 2. Овој држач за јамки е погоден многу прилики за одржување на повеќе алатки за чистење, што го прави совршен за вашиот дом или кујна или канцеларија. 3. Дизајнот поставен на wallидот на држачот ви овозможува да ги одржувате вашите предмети за чистење организирани и надвор од патот. 4. Држачот за метли и моп е лесен за инсталирање, не се потребни алатки и нема оштетување на идот. 5. Држачот за метла и МОП е совршено решение за одржување на вашите алатки за чистење уредни и организирани. Придобивки од користење на кука за моп. 1. Заштедува простор. Куката за четка е одлично решение за заштеда на простор за домови или канцеларии со ограничен простор за складирање. Со јадицата на јагната, можете да ја закачите четката на wallидот, ослободувајќи вреден простор за подот. 2. Ги одржува месните чисти и суви. МОП што остануваат лежење на земја можат да станат валкани и влажни, што може да доведе до непријатни мириси и раст на бактериите. Кука од јамки ја задржува главата на јамката од земјата, дозволувајќи му да се одржува суво и земја чисто.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи