.

.

New
1PCS KCD4 Rocker Switch Onf-Off 2 Позиција 4 Pins LED 12V 35A Automobile Refting Fag Larm Switch со прекинувач за светло рокер, сина

1PCS KCD4 Rocker Switch Onf-Off 2 Позиција 4 Pins LED 12V 35A Automobile Refting Fag Larm Switch со прекинувач за светло рокер,

DEN 58.24

Стока
Во продавницата

Потекло : CN (потекло) Сертификација : EMCMaterial : Plastic Item Тип : Switch Switch Тип : Rocker Switch Fog LAMP SWITCH : 12 V 35 ATE Актуелна големина на прекинувачот : Должина 38мм, ширина2.5мм, висока 37мммантирање Големина на дупката : 34,2 ммм долга, широка 20,2 мм.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи