.

.

New
Телефонски фиксен кабел за фиксни кабел за фиксни телефонски кабел

Телефонски фиксен кабел за фиксни кабел за фиксни телефонски кабел

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Функција 1 : Телефон за проширување на wallидот, монтирање на wallидот, заштеда на повеќе простор. Функција 2 : Едноставен дизајн, навистина ви се допаѓа, текстурата е јасна и очигледна, само за ваша погодност. Функција 3 : Едноставен дизајн, задното осветлување на копчето за копче, недостаток на светло опкружување нема да го промаши повикот, само за ваша погодност. Функција 4 : Големо копче за кристал на фонтови, користејќи ABS со висок квалитет на заштита на животната средина, светла боја, висока транспарентност, добра отпорност на абење. Други функции : Повратен повик со еден клик, повик за пауза со еден клик, едно копче, без батерија или напојување, заштита на молња и анти-електромагнетни. Функција 1 : Телефон за проширување на wallидот, монтирање на wallидот, заштеда на повеќе простор. Функција 2 : Едноставен дизајн, навистина ви се допаѓа, текстурата е јасна и очигледна, само за ваша погодност. Функција 3 : Едноставен дизајн, задното осветлување на копчето за копче, недостаток на светло опкружување нема да го промаши повикот, само за ваша погодност. Функција 4 : Големо копче за кристал на фонтови, користејќи ABS со висок квалитет на заштита на животната средина, светла боја, висока транспарентност, добра отпорност на абење. Други функции : Повратен повик со еден клик, повик за пауза со еден клик, едно копче, без батерија или напојување, заштита на молња и анти-електромагнетни. Име на производот : Десктоп wallид монтиран Телефон Телефон Категорија : Поставување на жичен телефон : Поради wallидови / Појавување на пиедестал : Кубоидна класификација на бои : Бела, црвена, вода сина големина : 190мм × 95мм × 65мм Применливи места : Бања, канцеларија, училиште, лифт Список на пакување : Надворешна кутија × 1, домаќин × 1, крива × 1, линија × 1, упатство за корисник × 1.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи