.

.

New
Женски Резервоари Без Ракави Лабава Туника Летни Врвови Маици Блузи Слатки Печатени Вежби Маица V Вратот

Женски Резервоари Без Ракави Лабава Туника Летни Врвови Маици Блузи Слатки Печатени Вежби Маица V Вратот

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Ве молиме погледнете ја табелата со големини и изберете ја точната големина пред да нарачате. Мека и Удобнокарактеристики : Дневен, Моден Стил.It ќе биде совршено за спарување со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет, aut или зима.Карактеристики : Материјал : Полиестер. исто така, платно долна кошула и натпревар со палто што ве прави да изгледате повеќе стилски и шик!. ● За Испорака И Големина●7-12 Дена Испорака.Мека, растеглива ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и durability. ●Прилика} Основен стил, лесен за совпаѓање со хеланки/панталони/шорцеви/фармерки/спортски панталони.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Топпроизвод информации : Сезона : Пролет, Лето, Есенски Пол : Женски Повод : Мода, Дневен Материјал : Должина На Полиестерблуза : Редовен Стил : Мода, Секојдневен. женски тенкови врвови 2023 затворање. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. кошули со ракави секојдневни блузи блузи женски џемпери со врат 2023 fall долги чипкани ракави истурени полите туника пуловер џемпер плетени блузи xs-xl женски долг ракав вратоврска боја контраст тенок фит маица топ женски хенли туника блузи копче нагоре маици краток ракав v-вратот обични блузи женски долг ракав потсмеваат вратот ангелско печатење секси проегирна мрежа врвна женска цветна мрежа проегирна култура со долги ракави врвна облога за исмејување маичка за вратот кошули со долги ракави.①Ткаенина 95% Полиестер и 5% Спандекс. проѕирни мрежести врвови маица блуза клубска облека женски секојдневен долг ракав v копче за вратот надолу туника блуза кошула топ женски маички со долги ракави женски краток ракав печатење видете низ проегирна решетка врвна маица цврста основна работна облека блуза врвови женски копчиња надолу кошула долги ракави работни фустани кошули, v вратот лесна нега еластична деловна секојдневна блузи за женски долги ракави v блуза за возбудување на вратот рамо вратоврска половината заврши блузи женско копче надолу кошула. Овој нов стил резервоарот блузи за жени е супер мека, дише и и кожата-пријателски.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи