.

.

New
Амбесон Апстрактна Дрвена Куќа За Миленичиња, Тркалезни Кружни Формации Со Точки и Ленти Нацртани Рачно Во Монотон, Внатрешен &засилувач; Надворешна Пренослива Од?

Амбесон Апстрактна Дрвена Куќа За Миленичиња, Тркалезни Кружни Формации Со Точки и Ленти Нацртани Рачно Во Монотон, Внатрешен

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Мерења-22" х 30" х 25" Дрвена Рамка и 28" х 24 " Капак На Перницата. Куќа за вашите прекрасни пријатели животни. Направено од Најголема удобност и врвен квалитет со издржлива дрвена рамка и перница за полнење меки влакна. Карактеристики-деловите Од Ткаенина лесно може да се одвојат со прицврстувач за кука и јамка. Можете исто така да ја користите перницата одделно. Машина Перат - делови Крпи може да се мијат. Доволно издржлив и за внатрешна и за надворешна употреба. Печатено-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Ткаенините се печатат само на предната страна. Мерења-22" х 30" х 25" Дрвена Рамка и 28" х 24 " Капак На Перницата. Куќа за вашите прекрасни пријатели животни. Направено од Најголема удобност и врвен квалитет со издржлива дрвена рамка и перница за полнење меки влакна. Карактеристики-деловите Од Ткаенина лесно може да се одвојат со прицврстувач за кука и јамка. Можете исто така да ја користите перницата одделно. Машина Перат - делови Крпи може да се мијат. Доволно издржлив и за внатрешна и за надворешна употреба. Печатено-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Ткаенините се печатат само на предната страна.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи