.

.

New
Јунгеи Рака Ремен Мобилен Телефон Јаже Паметен Телефон таблет iPhone iPad Зглоб Кожа Капка Превенција Направена Во Јапонија

Јунгеи Рака Ремен Мобилен Телефон Јаже Паметен Телефон таблет iPhone iPad Зглоб Кожа Капка Превенција Направена Во Јапонија

DEN 239.84

Стока
Во продавницата

синтетичка кожа. Увезени. Затворање на куката. Само Суво Чисто. [Висококвалитетен ремен за раце од синтетичка кожа] овој ремен за раце е изработен од висококвалитетна синтетичка кожа. Кожата е прибл. Дебелина од 2 мм, давајќи му луксузно чувство. [Вкупна должина 22см / ширина на кожа 1см] Дизајниран за лесно носење околу зглобот. Закосен за удобна завршница. [Одлично за различни предмети] овој производ може да се користи за кеси, паметни телефони, камери, таблети и многу други предмети. [Произведено во јапонија квалитет] овој производ е произведен во фабрика во Јапонија. Ние сме посветени на внимателно производство и темелна контрола на производот. Во неверојатен случај било дефекти на производот, ние веднаш нудиме се враќа и размена. синтетичка кожа. Увезени. Затворање на куката. Само Суво Чисто. [Висококвалитетен ремен за раце од синтетичка кожа] овој ремен за раце е изработен од висококвалитетна синтетичка кожа. Кожата е прибл. Дебелина од 2 мм, давајќи му луксузно чувство. [Вкупна должина 22см / ширина на кожа 1см] Дизајниран за лесно носење околу зглобот. Закосен за удобна завршница. [Одлично за различни предмети] овој производ може да се користи за кеси, паметни телефони, камери, таблети и многу други предмети. [Произведено во јапонија квалитет] овој производ е произведен во фабрика во Јапонија. Ние сме посветени на внимателно производство и темелна контрола на производот. Во неверојатен случај било дефекти на производот, ние веднаш нудиме се враќа и размена. [Висококвалитетен ремен за раце од синтетичка кожа] овој ремен за раце е изработен од висококвалитетна синтетичка кожа. Кожата е прибл. Дебелина од 2 мм, давајќи му луксузно чувство. [Вкупна должина 22см / ширина на кожа 1см] Дизајниран за лесно носење околу зглобот. Закосен за удобна завршница. [Одлично за различни предмети] овој производ може да се користи за кеси, паметни телефони, камери, таблети и многу други предмети. [Произведено во јапонија квалитет] овој производ е произведен во фабрика во Јапонија. Ние сме посветени на внимателно производство и темелна контрола на производот. Во неверојатен случај било дефекти на производот, ние веднаш нудиме се враќа и размена.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи