.

.

New
ББТО 12 Пара Тиркизна Обетка Обетки Мал Скапоцен Камен Исечена Тиркизна Обетка Комплет Боемски Тиркизен Накит За Жени Девојки Метален Геометриски Триаголник Овале

ББТО 12 Пара Тиркизна Обетка Обетки Мал Скапоцен Камен Исечена Тиркизна Обетка Комплет Боемски Тиркизен Накит За Жени Девојки

DEN 255.84

Стока
Во продавницата

Избрани Стилови За Избор : ќе добиете 12 пара тиркизни обетки за жени, како идеални додатоци на вашата комода, нежни за секојдневна облека, исто така доведувајќи возбуда, радост и сонливост на дополнителни настани и поставки. Свежи и Шармантни : овие бохо обетки за жени лесно можат да се совпаднат со различна облека, како што се капи, костуми, фустани, здолништа, кошули, џемпери, палта, јакни и многу повеќе, така што ќе се истакнете и шармантни во толпата. Деликатни и Извонредни : нашите обетки се изработени од тиркизна и легура, јасни и чисти, со мазни површини и фина изработка, не се лесни за кршење, деформирање или избледување, цврсти и цврсти, погодни за вашето долгорочно носење. Ослободете Ги Вашите Привлечности : овие обетки од цвет, тркалезни, квадратни, овални и триаголни камења се идеални за секојдневно носење и совпаѓање, исто така пристојни за свадби, состаноци, банкети, забави, матури, церемонии, родендени и фестивали, што ви овозможува да ги покажете вашите шармантни и гламурозни стилови. Соодветна Големина за Украсување : нашите тиркизни обетки се со големина од околу 0,39-0,79 инчи/ 1-2 см, погодни за пирсинг на ушите на повеќето девојки и дами, со мала тежина, без да предизвикаат товар на вашите уши, погодни за носење и чување. Карактеристики : оваа обетка со обетка можете да ја испратите на вашите пријатели, девојки, мајка, соученици, членови на семејството и други на фестивали и празници, а тие ќе бидат изненадени од овој елегантен и привлечен накит. Овие камени обетки за жени доаѓаат во различни геометриски форми, кои можат да ги разубават облиците и линиите на вашето лице, дизајнирани со светла тиркизна боја, додавајќи повеќе свежина на вашите облеки и да создадат грациозна слика. Спецификации : Материјал : Боја на тиркизна и легура : главно Тиркизна Големина : една големина/ Околу 0,39-0,79 инчи/ 1-2 См пакетот вклучува : 12 Пара тиркизни обетки Со обетки Белешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани. Може да постои ризик од риркање и голтање, ве молиме држете се подалеку од малите деца.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи