.

.

New
Кавеко Фонтана Пенкало 30 касети со мастило кратко црно

Кавеко Фонтана Пенкало 30 касети со мастило кратко црно

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Кога касетата со мастило ќе остане без мастило, едноставно отстранете ја празната касета, фрлете ја и вметнете свежа. Практични и без Хаос касети со мастило со пенкало со фонтана касети со мастило тие се лесни за носење и лесни за употреба. Пополнувањето на пенкалото не бара потопување на пенкалото во шише со мастило.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи