.

.

New
Дете Момче Најк ОТ Панталони

Дете Момче Најк ОТ Панталони

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

100% Полиестер. еластично затворање. Удобноста и стилот се обединуваат за Најк ОТ Панталоните В2. Еластичен појас за прилагодено вклопување. Странични џебови. Дурашин парче на страна и вез. 100% полиестер. Увезени.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи