.

.

New
Велосипедски ракавици за велосипеди за велосипеди на ракавици за велосипеди на ракавици за велосипеди на ракавици за планински велосипеди - анти -лизгачки шок апс?

Велосипедски ракавици за велосипеди за велосипеди на ракавици за велосипеди на ракавици за велосипеди на ракавици за планински

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Затворање на кука. Миење на рацете. Ослободете го замор, собрани велосипедски нараквици, минимизирајте ја вкочанетоста и вибрациите на прицврстувањето на патот кога возите вашиот планински велосипед благодарение на специјализираните влошки за апсорбирање на шок од 4 зона, стратешки поставени низ дланката. Изладете го дишениот грб на раката во строга ликра со безбедно затворање на кука и јамка за да се прилагоди на вашиот зглоб ја подобрува флексибилноста и чувствителноста. Еластична и издржлива длан на микро -велур за совршено вклопување и максимален зафат, без лизгање на ракави за велосипедизам за половина прсти за најдобар контакт до рачката. Мека абсорбента крпа за палецот за да ја избрише потта. Лесно е да ги соблекувате јамките за паметни прсти без да ги свртите внатре. Табела со големина на рака-Брза избор на големина заснована на ширина на дланката : мала (2.95-3.10 "), средна (3.10-3,35"), голема (3,35-3,75 "), екстра голема (3,75-4,15"). Затворање на кука. Миење на рацете. Ослободете го замор, собрани велосипедски нараквици, минимизирајте ја вкочанетоста и вибрациите на прицврстувањето на патот кога возите вашиот планински велосипед благодарение на специјализираните влошки за апсорбирање на шок од 4 зона, стратешки поставени низ дланката. Изладете го дишениот грб на раката во строга ликра со безбедно затворање на кука и јамка за да се прилагоди на вашиот зглоб ја подобрува флексибилноста и чувствителноста. Еластична и издржлива длан на микро -велур за совршено вклопување и максимален зафат, без лизгање на ракави за велосипедизам за половина прсти за најдобар контакт до рачката. Мека абсорбента крпа за палецот за да ја избрише потта. Лесно е да ги соблекувате јамките за паметни прсти без да ги свртите внатре. Табела со големина на рака-Брза избор на големина заснована на ширина на дланката : мала (2.95-3.10 "), средна (3.10-3,35"), голема (3,35-3,75 "), екстра голема (3,75-4,15").

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи