.

.

New
Тркалезен венец метал знак Велигденски ден, темно зелена кружна велигденска декор знак гроздобер wallид виси метална уметност антички домашен декор за градинарски ?

Тркалезен венец метал знак Велигденски ден, темно зелена кружна велигденска декор знак гроздобер wallид виси метална уметност

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

✔ 【Премиум материјал】 : Тркалезниот метален знак е направен од висококвалитетен алуминиум кој е доволно издржлив за долго време во затворено и надворешно користење. Без 'рѓосаност и нема бледнее. ✔ 【Различни димензии】 : Металниот знак има два вида на големина за избор. И двете од овие две димензии се идеална големина како исклучителна декорација за дома и куќа. ✔ 【Лесна инсталација】 : Металниот знак е лесен за инсталиран со претходно дупчени дупки. Монтирајте го со завртки или жици. Само земете неколку минути за да го завршите процесот на инсталација. ✔ 【Повеќекратна примена】 : Најдобра декорација за дом, фарма, спална соба, дневна соба, трпезарија, човечка пештера, канцеларија, куќа, кабина, куќа на плажа, гаража и продавница. ✔ 【Безбедно пакување】 : Ние користиме картон за да го завиткаме металниот знак, осигурете се дека ќе го добиете без оштетување. Доколку имате проблем, слободно контактирајте не. Материјал : Тркалезниот метален знак е направен од висококвалитетен алуминиум кој е доволно издржлив за долго време во затворено и на отворено. Без 'рѓосаност и нема бледнее. Ве молиме, исто така, kindубезно забележете дека текстот може да се додаде и шемата може да се персонализира. Димензија : Кружниот метален знак има два вида на големина за да изберете од : 9x9 инчи (23x23cm) и 12x12 инчи (30x30cm). И двете од овие две димензии се идеална големина како исклучителна декорација за вашиот дом или фарма. Инсталација : Металниот знак доаѓа со претходно дупчат дупки. Монтирајте го со завртки или жици. Супер лесно да се обеси на вратата, портата, wallидот, прозорецот и оградата. Одвојте неколку минути за да го завршите процесот на инсталација и да го направите вашиот дом повеќе топол. Апликација : Најдобра декорација за спална соба, дневна соба, кујна, трпезарија, студија, дом, фарма, алишта, градина, двор, тремот, кабина, куќа, куќа на плажа, продавница, кафе, ресторан и бар. Не само најдобар подарок за мама, тато, баби и дедовци, сестра, брат, чичко, пријатели, деца и кои ги сакате. Но, исто така и прекрасна идеја за домаќинство, нов дом, отворање на нови продавници, роденден, годишнина, прослава, свадба, есен, есен, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Божиќ, Нова Година и каде што беше потребна loveубов. Гаранција : Ние користиме картон за да го завиткате металниот знак, осигурете се дека ќе го добиете без оштетување. И, ние исто така даваме гаранција за пари. Ако производот што го добивате е оштетен, ние ќе ви направиме поврат или ќе го испратиме бесплатно. Доколку имате проблем, слободно контактирајте не.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи