.

.

New
Бакар вациран изолирано шише 22oz Хумористичен кам -бек е мотивациски мотивациони хумористични инспиративни милениуми што ги воздигнуваат изреките сиви / 22oz

Бакар вациран изолирано шише 22oz Хумористичен кам -бек е мотивациски мотивациони хумористични инспиративни милениуми што ги

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

[20oz изолирано шише]-Намалете ја пластиката со единечна употреба со ова еко-пријателско изолирано шише со вода што е лесно за чистење и издржливо. Одликувајќи се со завртка за излевање од не'рѓосувачки челик, ова врвно шише со не'рѓосувачки челик изолирано од не'рѓосувачки челик ги чува вашите пијалоци или топли или ладни. Чувајте го како се движи со премија шише со вода што е совршено за да останете хидрирани и стилски. [Направено во САД]-Сите наши квалитетни производи се отпечатени на врвен материјал во најнапредниот објект. Совршен за сите декор за спална соба или дневна соба. Единствени идеи за син, ќерка, мајки, сакана, сопруг, татко, татко, мајки, миленичиња што се два цели дена. Покрај тоа, овие шишиња се докажани за кондензација - нема потење или лизгање. Изградени за да одговараат на стандардни држачи за чаши за возила, страните од не'рѓосувачки челик се и отпорни на гребење и избледени. : Една големина : 22oz (0,65 л) : Дизајн на истурање. Користете транспарентна позадина. : Белешка : Полутранспарентните елементи на дизајнот не секогаш правилно даваат шишиња со темна боја . : Белешка : Провајдерот за печатење не може да гарантира дека поставувањето на дизајнот ќе се најде со рачките на капачето, како што е прикажано во Mockups.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи