.

.

New
Кадифе Пренослив Кармин Класичен Водоотпорен Долготраен Мазен Мек Дофат Боја Полни Усни Корпи За Убавина За Тинејџери Подарок

Кадифе Пренослив Кармин Класичен Водоотпорен Долготраен Мазен Мек Дофат Боја Полни Усни Корпи За Убавина За Тинејџери Подарок

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија, Училиште Или Дневни Шминки. Погодно е Да се Купи Како Лична Употреба Или Како Роденденски Подарок На Пријателите или На Вашата Мајка, Сопруга, Девојка Пријатели или Како Подарок На Денот на Благодарноста,Божиќ и Други Фестивали. Затемнет Сјај За Усни : Инстант Сјај Со Боја Благодарение На Овој Прекрасен Затемнет Сјај За Усни. Текстурата На Сјајот За Усни Е Фина И Свиленкаста, Лесна За Нанесување И Лесна За Боење. Водоотпорна и Долготрајна, Така Што Вашата Шминка За Усни Трае Без Оштетување. Нашиот Производ Е И Не Е Тестиран На Животни. Вклучува Природни И Состојки Со Својата Формула Која Е Многу Нежна И Не Ги Иритира Усните. Сјајот Работи со Сите Видови Тонови на Кожата, Дури и ако Имате Чувствителна Кожа, Воопшто Не Треба Да се Грижите пред Да Го Користите Нашиот Сјај за Усни. Кадифе Пренослив Кармин Класичен Водоотпорен Долготраен Мазен Мек Дофат Боја Полни Усни Корпи За Убавина За Тинејџери Подароци Кадифе Пренослив Кармин Класичен Водоотпорен Долготраен Мазен Дофат Боја Полни Усни Сјај За Усни Незакачен Чист Високо Пигментиран Сјај за Усни 3мл Материјал : АБС Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!), (Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи