.

.

New
ДЕЈА Водоотпорни Корпи За Перење Високи Цврсти Преклопливи Розови Цветни Пролетни Принтови За Возрасни Деца Тинејџерски Момчиња Девојчиња Во Спални Соби Бања

ДЕЈА Водоотпорни Корпи За Перење Високи Цврсти Преклопливи Розови Цветни Пролетни Принтови За Возрасни Деца Тинејџерски Момчиња

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Корпата за перење може да ја чува вашата облека, јоргани, чаршафи, палта, крпи, играчки итн. Ако наидете на какви било проблеми со нашите производи или услуги од која било причина, слободно контактирајте не преку .300д Оксфорд И Пвц. Карактеристики : сценарија За Повеќекратна употреба : можете да го користите во вашиот дом, канцеларија, универзитетски дом итн. Ако можете да ни го кажете решението од кое сте најзадоволни, ќе бидеме многу благодарни и ќе се справиме со тоа што е можно поскоро според решението што го очекувате. Можете да ја изберете шемата што ви одговара според вашиот стил на декорација. Бојата на објектот ќе преовладува. X11, 8 (W)x15, 9 (L) инч/49 (H)x30 (W)x40, 5 (L) см, Голем капацитет е погоден за семејна употреба ,а повеќето ситуации користат, како што се плакарот, масата и канцеларијата за играчки, книги, Цд-А, облека, складирање долна облека. ·Голем капацитет, може да ја собере целата ваша облека или може да се користи како корпа за складирање за сортирање на сите работи.It доволно е силен да стои сам кога е празен. Рачка за јаже од коноп, извонредна и едноставна, мека и лесна за кревање. Без разлика дали треба да ја соберете облеката, да ја организирате облеката или да ги оставите играчките настрана, со нашата пространа корпа за перење, тоа веќе не е скучна работа. Рачно мерење, неизбежно ќе има грешка од 1-3 см, ве молиме погледнете ја вистинската стока. Рачка на јаже : должината на рачката е доволно долга за да ја носите корпата за перење со едната рака. * Удобната и издржлива рачка обезбедува цврст и удобен стисок · ·Внатре има држач и дното е задебелено, што ја прави целата корпа да изгледа повеќе стилски, висока потпорна сила и не е лесно да се collapse. [Извонредно печатење] : оваа корпа за перење има различни стилови на печатење. Издржливата рачка го олеснува транспортот до спалната соба, бањата или просторијата за перење. Забелешка : Ве Молиме не ставајте остри предмети во корпата за перење, во спротивно тоа ќе ја оштети корпата за перење. Зошто можете да ја изберете КОШНИЦАТА ЗА ПЕРЕЊЕ ДЕЈА со доверба? ·Преклопен повеќенаменски дизајн, лесен за носење, погоден за секое место, лесен за чување. Исклучителните и елегантни обрасци го прават вашиот дом попрефинет. [Карактеристики] : преклопна корпа за складирање алишта, лесна и цврста. Поради низа фактори како Што се Поставките за осветлување и компјутерски монитор, сликата и објектот може да имаат мала разлика во бојата. Услуга по продажбата : Ако не сте 100% задоволни од стоката што сте ја добиле, ве молиме кажете ни на време и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да се справите со тоа што е можно поскоро. Практичност и супер вредност : не само корпа за перење, туку и мултифункционална корпа за чување облека, играчки, книги или други работи. [Нерви-Бесплатен Шопинг : ние имаме за цел да им обезбедиме на клиентите најдобро искуство за купување. [Водоотпорен Материјал] : 300д ткаенина оксфорд со пвц за водоотпорен, внатрешноста на корпата е фиксирана со држач, а дното е задебелено, што е постабилно и издржливо.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи