.

.

New
Амбесон Кафе Торба За Перење, Чаши Шолја За Чај Модерно Пастелно Кафуле За Пиење Пијалоци Графичко Повторување, Корпа За Попречување Со Рачки Затворање На Врвки за

Амбесон Кафе Торба За Перење, Чаши Шолја За Чај Модерно Пастелно Кафуле За Пиење Пијалоци Графичко Повторување, Корпа За Попречување

DEN 921.60

Стока
Во продавницата

Мерења-13" Широк х 19 " Висок. Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи. НАПРАВЕНО Од-Висококвалитетна 100% задебелена неткаена полиестерска ткаенина. Дамки и отпорни на вода. КАРАКТЕРИСТИКИ-рачки за Држење. Лесен за носење. Затворање на врвка. Може да складира до 2 товари алишта. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ-Измијте со ладна вода и благ детергент. Немојте да се исушите. Не користете белило. ПЕЧАТЕНО-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Долготрајни задебелени бои и јасна слика. Овој организатор на торби за перење ќе ви го олесни секојдневието многу. Тоа ќе биде еден од вашите помагачи да го задржите вашиот дом. И ќе покаже одличен декоративен акцент со модерни отпечатоци покрај тоа што е супер корисен. Исто Така, Корпата За попречување На Амбесон може да биде одличен подарок за загревање на куќата!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи