.

.

New
Акмипоем џогирање костуми за жени 2 парчиња потсечи за потпевнувања облека облеки секси со долги ракави култури качулки панталони

Акмипоем џогирање костуми за жени 2 парчиња потсечи за потпевнувања облека облеки секси со долги ракави култури качулки панталони

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Функција : Долга ракав Худи со аспиратор и џебови од кенгур, еластични џемпери на половината, лабава вклопување. Класична цврста боја што го прави овој костум за џогирање никогаш не е во мода. Сезона : есен / есен, зима и пролет. Пакет : Activeените 2 парче Активен сет на горе и долен дел. Худи со долг ракав со еластична лента од лента може да се наметне како врвови на култури. Правејќи да изгледате повеќе секси. Еластична половината долги џемпери, лабава вклопување, лесен за носење, правејќи го половината да се чувствува удобно. Дизајн на печатење на модни букви и завој, што ве тера да изгледате попривлечно, убаво и стилски. Лесна и мека ткаенина, удобна за носење, правејќи да се чувствувате релаксирани сите денови. Класични џебови од кенгур што го прават овој худи да изгледа поубав, живописен. Две шема за ваш избор, класична цврста боја и печатење на модни букви. Миење : миење на рацете или машинско миење со ладна вода, не бели. 95% полиестер, 5% спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Материјал : Мешавина од памук + полиестер, мека, строга и лесна ткаенина.comfy за носење. Карактеристики : Цврста боја, долгите растителни џуџиња со долги ракави, еластични панталони за џогирање на половината, костуми за пот за жени поставени, две парчиња облека. Модни женски жени од 2 парчиња серии со патика што ве тера да изгледате поубаво, живописно и привлечно, совршено за есен, зима и пролет. Повод : Дами за тренерки поставува костум за обични, спортови, џогирање, улична облека, активна облека, спортска облека, носење клуб, тренингот, трчање, на отворено, забава, датира, дневно носење. Големина : Ве молиме, проверете ја табелата со големина на сликата или описот на производот внимателно пред да нарачате. 95% полиестер, 5% спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Материјал : Мешавина од памук + полиестер, мека, строга и лесна ткаенина.comfy за носење. Карактеристики : Цврста боја, долгите растителни џуџиња со долги ракави, еластични панталони за џогирање на половината, костуми за пот за жени поставени, две парчиња облека. Модни женски жени од 2 парчиња серии со патика што ве тера да изгледате поубаво, живописно и привлечно, совршено за есен, зима и пролет. Повод : Дами за тренерки поставува костум за обични, спортови, џогирање, улична облека, активна облека, спортска облека, носење клуб, тренингот, трчање, на отворено, забава, датира, дневно носење. Големина : Ве молиме, проверете ја табелата со големина на сликата или описот на производот внимателно пред да нарачате.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи