.

.

New
Оооангл девојче 4 пара цврсти руфли трим симпатична екипа чорапи подароци девојки чорапи едноставни обични чорапи

Оооангл девојче 4 пара цврсти руфли трим симпатична екипа чорапи подароци девојки чорапи едноставни обични чорапи

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

100% мека ткаенина. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Ткаенина : Лесен, мало истегнување, дишење, мека, удобна. Дизајн : Цврста боја, трим на руфли, истегната манжетна, едноставен обичен стил. Повод : Погоден за дружење, викенд, секојдневен живот, секојдневно носење, добро пар со чевли и патики. Грижа за облека : машинско миење или професионално суво чисто. Големина : Ве молиме, погледнете во табелата со големина (мерење на производот) како подолу (не големина). Мерење на производот (во инчи) : 6 години : висина : 2, "должина : 5.1," ширина : 2,4 10 години : висина : "должина : 5,9," ширина : 2,8 14 години : висина : 2,6, "должина : 6,7 , "Ширина : 3.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи