.

.

New
Фелипе СЕИЏИ Куба Xbox Серија X Конзола и 2 Контролори Сет На Кожа-мулти боја-Xbox Серија X Винил

Фелипе СЕИЏИ Куба Xbox Серија X Конзола и 2 Контролори Сет На Кожа-мулти боја-Xbox Серија X Винил

DEN 996.80

Стока
Во продавницата

Кожата пакет опфаќа XBOX Серија X Конзола Пред и страни и лицето на Еден Контролер. Про Одделение 3 Слој Кожата-флексибилни винил материјал со посебен блок надвор ослободување на воздухот отстранлив лепило обложени со висок сјај заштитни ламинат. Двослоен Цврст винил материјал обложен со заштитен ламинат со висок сјај. Лесно се нанесува без воздушни меури-Отстранување без лепливи остатоци. Не ќе Гребење ,Бледнеат (УВ Отпорни) или Кора. Карактеристики : пакетот На Кожата опфаќа XBOX Серија X Конзола пред и страни и лицето на еден Контролер. Про Одделение 3 Слој Кожата-флексибилни винил материјал со посебен блок надвор ослободување на воздухот отстранлив лепило обложени со висок сјај заштитни ламинат. Двослоен Цврст винил материјал обложен со заштитен ламинат со висок сјај. Лесно се нанесува без воздушни меури-Отстранување без лепливи остатоци. Бродови Од И Направени ОД Фелипе СЕИЏИ КУБА Превозот : ? ИСПОРАКА нас околу 13-26 дена ? Испорака Низ Целиот свет Околу 20-30 дена Убав Подарок Божиќ 2020 година. Со сите добри желби за брилијантна И среќна Божиќна сезона. Се надевам дека работите ќе одат во ред со тебе.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи