.

.

New
ABOOFAN 1 Пар Зајаче Фиба Зајаче Декор Chinoiserie Декор Бисер Глава Зајаче Коса Игла Коса Барети Коса Бенд За Жени Зајак Мис Метал Кадифен Топка Девојки Коса Бендови

ABOOFAN 1 Пар Зајаче Фиба Зајаче Декор Chinoiserie Декор Бисер Глава Зајаче Коса Игла Коса Барети Коса Бенд За Жени Зајак Мис

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Може да ја држи косата цврсто, густа, фина, виткана или права коса. Лесно за ставање и одложување, погодно за употреба украси за коса за деца.парчиња коса За жени Внимателно до секој детал за да и дадат шик изглед. - Работете одлично со густа или тенка коса. Женски Ленти За Коса : Добар додаток за коса за девојки, дами и жени, шик клип за коса што мора да го имате. - Овој прекрасен клип за коса може да се примени во различни прилики, што ќе ве направи пошармантни шноли за зајаци.главни парчиња За Широк спектар на употреба на жени, погодни за девојки и дами да ги користат во секоја пригода.кинески декор Без оглед на кадрава коса или права коса, клипот за коса може цврсто да држи многу коса. Може да ја држи косата цврсто, густа, фина, виткана или права коса. Женски Клипови За Коса : Погоден за секоја пригода, како свадба, новогодишна забава, церемонии, роденден, косплеј и фотосесија.Девојка Клипови За Коса : подарок за вашата сопруга, мајка, двојка или само пријател и нема да им донесе ништо друго освен радост.бисер декор постои пар на зајаче стил коса украс.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи