.

.

New
Аексит 18.5 мм Сечење Дупка Пили &засилувач; Додатоци Дијаметар ХСС Дупка Видов Пресврт Дупчење Малку Машина Дупка Пили Алатка 4 парчиња

Аексит 18.5 мм Сечење Дупка Пили &засилувач; Додатоци Дијаметар ХСС Дупка Видов Пресврт Дупчење Малку Машина Дупка Пили Алатка

DEN 1526.40

Стока
Во продавницата

Главна Боја : Сребрен Тон, Златен Тон, Црна; Материјал : ХСС; Содржина На Пакетот : 4 парчиња х Дупка, 4 х Хекс Клучеви, 4 х Пластични Кутии. Име на производ : Пила За Дупки; Тежина : 231г; Длабочина На Сечење На Пилата За Дупки : 7мм / 0,28". Дијаметар На Пилата За дупки : 18,5 мм / 0,73"; Вкупна Должина : 72мм / 2,83". Дијаметар на стеблото : 7,3 мм / 0,29"; Ширина На Шестоаголен Клуч : 2,5 мм / 0,1". Тип на стебло : Стебло На Триаголник; Дијаметар На Дупчалка За Извртување : 5мм / 0,2". Специјално се користи на тенка метална и челична плоча, даде брзо и лесно сечење.Дојдете со шестоаголен клуч, направете ја вашата работа поудобна и полесна.Назабените заби обезбедуваат непречено сечење и помалку вибрации.Се користи за професионална електрична вежба обезбедува одлични перформанси, тука не е вклучена.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи