.

.

New
Ранец на лаптоп Gino Ferrari Astor Laptop

Ранец на лаптоп Gino Ferrari Astor Laptop

DEN 1635.52

Стока
Во продавницата

Подготвен оддел за складирање на лаптоп, одговара на повеќето 16 "екрани. Целосно наредено, брендиран ентериер. Главен оддел за голем капацитет. Секција на Организатор на есенција. Целосно наречен, брендиран ентериер. Главен оддел за голем капацитет. Дел за организатор на најважните работи. Подлога за назад во воздухот. Gino Ferrari Astor Laptop Bandpackblack.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи