.

.

New
Letterенски летен бохо -хало, макси фустан, без ракави, без ракави, цветни флорени, флојни фустани со долга плажа за свадба гостин

Letterенски летен бохо -хало, макси фустан, без ракави, без ракави, цветни флорени, флојни фустани со долга плажа за свадба

DEN 940.80

Стока
Во продавницата

Затворање на копчињата. Фустанот може да се совпадне со недоверник или миризба, ќе биде поелегантен. Погледнете ја нашата сопствена табела со големина и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. За големината : Проверете ја табелата со големина пред вашето место нарачката. Секси фустани за увезени жени. Секој ќе ве пофали. ✿✿ Со големина : Ве молиме изберете ја големината според табелата со големина на сликата на производот! Ако имате какви било прашања во врска со фустанот, слободно контактирајте не. Повод : Дневен случај, свадба, коктел, матурска забава, топка, тематска забава, вечер, деверуша, годишнина од свадбата, Денот на вineубените, црква, формална, работа и друга пригода. матурски фустан. Материјал : Полиестер и спандекс, дишење, меки и удобни, што ви дава најдобро искуство со носење. Внимание : Поради проблеми со екранот на екранот, вистинската боја може да биде малку поразлична од сликата.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи