.

.

New
Uikmnh женски џемпер екипаж вратот шумски пролет врвови памук лежерна маичка со долг ракав

Uikmnh женски џемпер екипаж вратот шумски пролет врвови памук лежерна маичка со долг ракав

DEN 444.80

Стока
Во продавницата

81% полиестер, 19% памук. Увезени. Еконски пријателски : Користете чисти природни растителни суровини, не користете крзно од животинско потекло. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Карактеристики : Пролетна маичка, обична маичка, џемпер на екипаж, џемпер со долги ракави, шумска маичка, памучна маичка, лабава пуловер, стандарден пуловер со должина, влечење на пуловер, лесен пуловер, топол пуловер, женски пуловер, пулвер со шпагети. Материјал : Полиестер памук, добра апсорпција на влага. Повод : Погоден за слободно време, работа, дом, канцеларија, забава, вечер, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, секој ден. Добро за пролетно носење. Важна точка : различна облека може да има разлики во големината. Погледнете ја нашата сопствена табела со големина на сликата на производот и изберете ја големината според мерењето на Brust. women mesh blouse tshirt sleeve juniors plus graphic tees womens wool vest cute tops womens cuffed sleeve blouse halloween sweaters tops to hide belly for women collared tunic tops for women high low peplum blouse tank top halloween hoodies for women slub tees for women hoodie blankets for adults plus Tankini врвови за жени извезени резервоари за џемпери на врвни џемпери, слоевит долги ракави вратоврска предниот блуза, резервоарот за одмор за жени за жени, врвови за жени. Информации за производот : Име на стилот : Поддржана џемпер, џемпер, публика на Пуловертерџет : Womenseason : Spring Neck Style : Crewnecksleeve Должина : Долга ракавица : Шума на должина : Стандарден стил на животна должина : Casce Size Chart : SIZE : S BUST : 100 CM/39,37 'REANER : 46 CM/18.11' 'Ракав : 63cm/24.80' 'Должина : 68cm/26.77' 'Големина : M биста : 106cm/41.73' '' Рамо : 47,5cm/18.70 '' ракав : 64cm/25.20 '' Должина : 70cm/27.56 '' Големина : L Биста : 112cm/44.09 '' Рамо : 49cm/19.29 '' Sleeve : 65cm/25.59 '' Должина : 72cm/28.35 '' Големина : XL Bust : 118cm/46.46 '' 'Рамо : 50,5cm/19.88' 'ракав : 66cm/ 25.98 '' Должина : 74cm/29.13 '' Големина : xxl биста : 124cm/48.82 '' Рамо : 52cm/20.47 '' Ракав : 67cm/26.38 '' Должина : 76cm/29.92 ''.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи