.

.

New
Надвор од вашите мисли Нова миленичиња мачки Божиќни чорапи Трајни Божиќни украси за украси за семејни украси

Надвор од вашите мисли Нова миленичиња мачки Божиќни чорапи Трајни Божиќни украси за украси за семејни украси

DEN 1016.00

Стока
Во продавницата

1. Трајно Божиќно порибување на миленичиња. 2. Лесно закачување - многу простор за подароци, бонбони и работи. 3. Големина : 16,5 x 9,5 in. 4. Секоја порибување има цврста висечка јамка. 5. Материјалот е 100% полиестер. Тие се густи, направени добро и со добар квалитет на материјалот. 1. Трајно Божиќно порибување на миленичиња. 2. Лесно закачување - многу простор за подароци, бонбони и работи. 3. Големина : 16,5 x 9,5 in. 4. Секоја порибување има цврста висечка јамка. 5. Материјалот е 100% полиестер. Тие се густи, направени добро и со добар квалитет на материјалот. Среќен Божиќ. Ексклузивно дизајнирано од вашите мисли, миленичиња Божиќни чорапи-измешани украси за вашиот дом! 1.100 % рачно изработена, исклучителна изработка, ова мора да биде дар на срце. 2.Накризирајте ја топлата атмосфера на Божиќ. Ова ќе биде одличен Божиќен подарок за вашето прекрасно милениче !!! 3.Секолна големина : 19 инчи x 8,5 инчи, отворање : 8 инчи. 4.Материјал : 600d најлон. Драги пријатели, добредојде во нашата продавница. Ние сакаме да ви дадеме совршено искуство за купување, па ако имате какви било прашања во врска со нашите производи и услуги, ве молиме слободно контактирајте не, ќе се обидеме да се потрудиме да го решиме вашиот проблем.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи